DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 12.11.2021 21:22:24 

pražský krysařík chs  Č E K A N K A

 
ATÝSEK Dar minulosti - narozen 18.11.2000 - 28.2.2015
 
 
28.2. Jeden z nejsmutnějších dnů v mém životě, kdy nás navždy opustil Matýsek, můj věrný přítel a kamarád.
          Matýsku nikdy na tebe nezapomenu....
 
 
 

Jmenuji se Atýsek, ale odjakživa slyším na Matýska. Moji páníčkové si mě přivezli 20. února 2001 jako tříměsíční štěňátko. Už tehdy, kdy ze mě rostl krásný a urostlý pejsek, jsem zapadl do své nové psí i lidské smečky.
   Příští rok na jaře jsem úspěšně absolvoval bonitaci a následující rok začala moje úspěšná výstavní kariéra. Na první výstavě v Mladé Boleslavi jsem byl sice druhý, ale následně jsem se stal ve své třídě neporazitelným. V letech 2002 a 2003 ze mě byl výstavně nejúspěšnější pražský krysařík, nejdříve Vícešampionem šampionů, o rok později jsem ve skupině národních a FCI neuznaných plemen stanul na stupni nejvyšším a stal se Šampionem šampionů 2004.Myslím, že tolik titulů, co jsem dosáhl já, se jen tak někomu nepovede. Jsem výstavně nejúspěšnější pes v historii plemene.Svoji exteriérovou krásu i skvělou povahu předávám svým potomkům.

Slovo paničky: 18.11.2011 dosáhl Atýsek v plné síle, zdraví, kráse a vznešenosti  11 ti let a stal se z něj ukňouraný rozmazlený dědek. Atýsku náš milovaný - všechno nejlepší a hodně zdravíčka.

                                           
image 
   

imageimage

Výstavní úspěchy/SHOWS:
Vicešampion šampionů 2002 a Šampion šampionů 2003, Český junior šampion, Český šampion, Český Grandšampion, Český veterán šampion, Slovenský šampion krásy, Slovenský Grandšampion, 2x CAJC, 2x BIS (Ostrava a Mladá Boleslav), Krajský vítěz, 4x Klubový vítěz (2002, 2003, 2004 a 2008) , 14x BOB, 40x CAC, 5x Národní vítěz, Vítěz Slovenska 2004 a prestižní titul Klubový šampion.

Bonitace/BONITATION:
Praha Bráník 23. března 2002 - chovný - 23cm, 2,60 kg, chybí 2 x P1, barva černá s pálením, kvalitní srst

 
23.3.2012

Jasněnka Čekanka - narozena 22.4.2003 - 20.3.2012

Já jsem takový malý milý nenápadný střapeček, dalo by se říci - životní smolař. Jako malá jsem měla 2x zlomenou nožičku, zkusila jsem jako pes a páníčci rozhodli, že mě přeci nemůžou nikomu dát. Nakonec vše dobře dopadlo, nožička srostla, sice je o malinko kratší nežli druhá, ale zesílila a žiju s ní úpně normálně. Jen výstav se nemůžu zůčastňovat, ale to jak jsem slyšela, není žádné neštěstí. Taková náruč nebo gauč je přece jenoom lepší. 

Bonitace: chovná 

Odchovy: Vrhy - T, D, H, M,C

Jasněnčina chovnost byla ukončena, teď už si bude užívat jen zaslouženého důchodu.

Jasněnka nás  tragicky opustila 20.3.2012.

 
 
26.2.2012 DNEŠNÍ DEN JE PRO NÁS JEDEN Z NEJSMUTNĚJŠÍCH. OPUSTILA NÁS NAŠE MILOVANÁ BEJBINKA, MOJE ZLATÁ HOLČIČKA, MOJE DĚ´TÁTKO, MOJE PUPEČNÍ ŠŃŮRA. DÍKY PANÍ DONĚ SE STATEČNĚ DRŽELA AŽ DO SVÝCH 16TI LET. 16 LET NÁM PŘINÁŠELA RADOST A ŠTĚSTÍ. VČERA VEČER DOSTALA MRTVIČKU A DNES RÁNO ODEŠLA. NEDOVEDLA JSEM SI PŘEDSTAVIT, ŽE TENTO OKAMŽIK NĚKDY PŘIJDE. STRAŠNĚ MOC TO BOLÍ, STRAŠNĚ CHYBÍ A NIKDY CHYBĚT NEPŘESTANE....BEJBINKO, DĚKUJU TI ZA TY KRÁSNÉ ROKY S TEBOU, ZA TO, ŽE JSEM MOHLA BÝT TVOU PANIČKOU, ŽE JSI NÁS NAUČILA, CO JE CHOVATELSTVÍ, PŘIVEDLA JSI NÁS K TOMUTO ÚŽASNÉMU PLEMENI A DALA JSI ZÁKLAD NAŠEMU CHOVU, ZA TO, ŽE JSI BYLA....DÍKY.
  
 
 
 

Bazalka z Jeřic - 12.1.1996  26.2. 2012  

 

Ahoj, jmenuji se Bazalka z Jeřic, ale páníček mě překřtil na Bejbinku. Jsem šéfka naší smečky. Panička mi říká miláčku, v poslední době taky "ty babo uštěkaná" a jsme spolu spojeny pupeční šňůrou. Mým stálým úkolem je vychovávat z členů naší smečky kultivované tvory. Můžu Vám říci, že je to pěkná dřina. U paničky a páníčka se mi celkem zadařilo, ale ta psí verbež mě už zmáhá.

 Je tomu pár let, co jsem Vás vítala poprvé na těchto stránkách. Lecos se již změnilo a tak mi dovolte, abych vždy doplnila pár slov ke každému z naší psí rodiny. Ta, jak sami vidíte, se stále rozrůstá. Panička již kdysi vyhlásila stop stav, ale nějak se nedaří. Vždy se narodí nějaké krásné štěňátko z nějakého supr spojení a to se přeci nemůže dát z domu. Prostě, vždy si naši páníčkové vymyslí nějakou výmluvu, aby nás bylo víc. Je lepší, když přibývá, nežli aby ubývalo, ale  mně ta mláděž tak leze na nervy. To víte, je mi 14,5 roku, špatně slyším a když nechci, tak neslyším vůbec, už mám ráda svůj klid. No nenaštvalo by vás taky, když spíte na gauči pěkně přikrytí dečkou a ta omladina se po vás začne honit?  

12.1.2011 mi bylo 15 roků, slávy bylo, to víte. Ale páníčkové si vyžírali sami, já ve svém věku prý už musím být opatrná, hladovci.  

Odchovy: Vrhy - A, B, C, E, F, I 

--------------------------------------------------------------------------------

Slovo paničky- nemůžu vyjádřit bolest nad odchodem Bejbinky a smutek, který se mi usadil v srdci. Bejbinka byla první, stále mi strašně chybí, všude, všude....16 společně prožitých let je dlouhá doba a sposta společných příběhů. Bejbuška se určitě nahoře v nebíčku sešla s Emyškem a našimi dalšími pejsky a znovu je vychovává, tak, jak vychovávala všechny včetně nás, tady dole. Já doufám, že se mi brzy vrátí v nějakém jiném pejskovi.Bejbinko, neměla jsi mě opouštět.

 

 

Výstavní ocenění/SHOWS:
Vítěz třídy otevřené, Nejlepší veterán - Klubová výstava 2004

Bonitace/BONITATION:
Výška 22 cm, chovnost ukončena dovršením 8 let.

Průkaz původu/PEDIGREE

 

AKIM
z Mokerských struh

 

CAC, Primus Junior, Vít.tř.mladých

černožlutý

Drobeček od Třetího jezu

černožlutý

 Dajánek ze Včelí zahrady  Bojínek ze Včelí zahrady
 Brianka ze Včelí zahrady
 Airi z Hrádku Kunratic  Gerdi Odkaz středověku
 Ajka ze Včelí zahrady
Amálka Pražský rarášek

Primus Junior

 Haris z Hvězdičky  Klub.vítěz  Ch.Austin Královnin skvost
 Alfa z Hvězdičky
 Dajána Černý ranch  Bodie Palu  2x CAC
 Jeny Odkaz středověku
ELINKA z Milíčova lesa

Res.CAC, Oblastní vítěz

černožlutá

 Bojínek ze Včelí zahrady

černožlutý

 Fipo z Martínkova cho

 

vu
 Pol   01
 Pola  02
 Ejka Odkaz středověku  Bobo Odkaz středověku
 Anni Odkaz středověku
Bára z Vacmaru

černožlutý
(mal. hl. pinč přeř. do PK)

 Cézar z Nadějné vyhlídky  Falko v.Seestollen
 Bessy Chrámecké stráně
 Barborka Akinom  Fredy v.Rosselthal
 Irki Markazit

 

***********************************************************************

EMÝLEK z Jeřic -  23.4.1997 -  3.2.2009

Narodil jsem se 23. dubna 1997 v chovatelské stanici z Jeřic -  Ing. Černé. Jsem manželem a životním partnerem Bejbinky. Je fakt, že mě pro ni naši vybrali sami a bez ní, ale trefili se. Měli jsme spolu pěkné dětičky.  Říká se o mně, že jsem taková šedá eminence, distinguovaný starší pán, který s ostatními moc nepeče. Nejraději mám klid a teplou deku. Když už jsem vyhnám páníčky na povinnou procházku, kráčím důstojným krokem co noha nohu mine a tvářím se otráveně. Všude dobře, ale na gauči v dece nejlépe. Jo, to když za mnou přijede nějaká štramanda, to je jiná! Vrátí se mi druhá míza, běhám, natřásám se a šup - dřív, nežli se vaří voda na kávu, je hotovo. Prostě, umím si v životě užít.
Slovo paničky: Emýlek nám rapidně stárne, v dubnu mu bude 12 let a je čím dál více podobný svému dědečkovi Bucíčkovi. Potřebuje stále více naši péči, bere léky na srdíčko. Fenky už nekryje. Nejraději má, když si sednu na gauč, on mi může vlézt na klín, stulit se do klubíčka a spinkat.
3.2.2009 Emyšek odešel do psího nebe, usnul na věky v mém klíně. Bude nám strašně chybět, tyto konce by neměly být, jsou strašně strašné.Jeho už nic naštěstí nebolí, ale naše srdce jsou zaplněna bolestí a žalem.----------------------------------------------------------------------------

Emylek Z Jeric Born: 23.4.1997 Colour: Black and Tan, whit genetics on Yellow
imageimageimageVýstavní ocenění/SHOWS:
Český šampion, Slovenský šampion krásy, Vítěz SR, Národní vítěz ČR, Krajský vítěz

Bonitace/BONITATION:
27.6.1998 - chovný - 23 cm, 2,30 kg, plnochrupý, heterozygot pro žluté zbarvení
Průkaz původu/PEDIGREE
DASTY Dantana

černožlutý
23.0 cm

Cik od Dvou čápů

černožlutý

 Ch.Austin Královnin skvost  Matěj
 Džina Královnin skvost
 Butti z Hrádku Kunratic  Bodie Palu
 Ajka ze Včelí zahrady
Emilka z Cukru

černožlutá

 Haris z Hvězdičky  Klub.vítěz  Ch.Austin Královnin skvost
 Alfa z Hvězdičky
 Henny z Martínkova chovu  Cipísek z Martínkova chovu
 Aida z Martínkova chovu
AZALKA z Jeřic

Optimus Junior, Primus Junior,
2xCAJC, Vít.tř.mladých

černožlutá

Bucefal z Vyšehradského podhradí

CAC, r.CAC

černožlutý

 Haris z Hvězdičky  Klub.vítěz  Ch.Austin Královnin skvost
 Alfa z Hvězdičky
 Olinka z Martínkova chovu  Dandy z Kancova
 Krista z Martínkova chovu
Elinka z Milíčova lesa

černožlutá

 Bojínek ze Včelí zahrady  Fipo z Martínkova chovu
 Ejka Odkaz středověku
 Bára z Vacmaru  Cézar z Nadějné vyhlídky
 Barborka Akinom

Baruška Čekanka - 17.6.1998 - 20.8.2007

Naše Baruška odešla zcela neočekávaně, vypovědělo jí srdíčko. Poslední dva roky si úžívala u mých rodičů ve Vrchlabí ve společnosti druhé krysařičky Valinky. Byla jí vlastně oporou po tragickém odchodu její kamarádky Kačenky. Baruška byla vždy poslední ve smečce a i přes naši snahu byla od ní často bita. Byla to moc hodná fenečka a do Vrchlabí vždy jezdila v době naší dovolené. Pobyt tam si vždycky moc vychutnala, moji rodiče ji měli  rádi a tak jsme se rozhodli pro její klid ji k našim dát natrvalo. Udělali jsme dobrou věc.

Baruška byla první naše odchovaná fenečka, která zůstala doma. Už od malička byla moc krásná. Měla výbornou povahu. Byla úžasnou mámou, o svoje dětičky se vždy starala až do jejich odchodu k novým páníčkům. Její odchovy jsou krásné, doma po ní máme Julinku a Jasněnku, oběma holčičkám předala svoji krásu i dobrou povahu. I její vnučka Sárinka a pravnuk Artuš- Francinek, které máme též doma, dokazují, jak geneticky svělá fena Baruška byla a co dobrého nám v chovu dala. Její odchod jsme oplakali, zůstane napořád v našich vzpomínkách. 

Baruška Čekanka - 17.6.1998 - 20.08.2007

Jsem Bazalčina dcera z druhého manželství, narodila jsem se přesně na den 12.narozenin mého malého páníčka Zdendy. Prý jsem se mamince povedla a to nejen krásou, ale i povahou. Jsem skromňoučká fenečka, takový hodný a klidný střapeček. Moje největší hobby je nechat se chovat a je mi jedno, jestli se tulím k domácímu či návštěvě. Panička se směje, že u nás nemá nikdo kávu zadarmo, každý si ji musí odchovat.
    Jsem nejuvědomělejší a nejzodpovědnější matka. Miluju svoje děti bezmezně po celou dobu, co jsou u nás, neopouštím je ani když už jsou z nich sapani. Když si je odnesou noví páníčci, moc dlouho smutním.

Odchovy: Vrhy - D, H, J, M, V

------------------------------------------------------------------------------

Baruska Cekanka

17.6.1998 - 20.08.2007

Colour: Black and Tan

Litters: D, H, J, M, V

image

Výstavní ocenění/SHOWS:
CAJC, vždy výborná

Bonitace/BONITATION:
Chovná - výška 22 cm, plnochrupá

Průkaz původu/PEDIGREE

 

DASTY Dantana

Výborný

černožlutý

Cik od Dvou čápů

Výborný
černožlutý

 Ch.Austin Královnin skvost  Matěj
 Džina Královnin skvost
 Butti z Hrádku Kunratic  Bodie Palu
 Ajka ze Včelí zahrady
Emilka z Cukru

černožlutá

 Haris z Hvězdičky  Klub.vítěz  Ch.Austin Královnin skvost
 Alfa z Hvězdičky
 Henny z Martínkova chovu  Cipísek z Martínkova chovu
 Aida z Martínkova chovu
BAZALKA z Jeřic

Vítěz třídy

černožlutá

Akim z Mokerských struh

Národní vítěz, 2x CAC
černožlutý

 Drobeček od Třetího jezu  Dajánek ze Včelí zahrady
 Airi z Hrádku Kunratic
 Amálka Pražský rarášek  Haris z Hvězdičky
 Dajána Černý ranch
Elinka z Milíčova lesa

Res. CAC, Oblastní vítěz
černožlutý

 Bojínek ze Včelí zahrady CS  Fipo z Martínkova chovu
 Ejka Odkaz středověku CS
 Bára z Vamaru  Cézar z Nadějné vyhlídky
 Barborka Akinom

 

KIMMI Maskot Bohemia - 24.3.2003 - 1.11. 2010

Jmenuji se Kimmi Maskot Bohemia, ale doma mi neřeknou jinak než Daneček. Vyrůstám pod dozorem svého tatínka Emyška, který na mě nedá dopustit. Jsem miloučký a hodný pejsek žluté barvy.
   Mým oblíbeným páníčkem je náš nejmladší Adámek, v jehož společnosti jsem se již několikrát ukázal ve výstavním kruhu. Jsme totiž skvělá dvojka !Dokonce si se mnou Adámek vyjezdil titul Český šampion.

17.10.2010 -je to neuvěřitelné, ale Danečkovi je již 7,5 roku. Život strašně letí.

1.11.2010 - je to naprosto neuvěřitelné, ale v tento den nás naše žluté zlatíčko opustilo. Milý Danečku, připoj se na obláčku k Emyškovi a Erničce. Vyřiď jim, prosím, že nám stále chybí. Děkujeme Ti za krásné roky, které jsme směli s Tebou prožít. Odcházíš příliš brzy, nebyli jsme na Tvůj odchod připraveni, ale to ostatně nejsme nikdy na žádnou ztrátu z řady našich psích přátel.

-----------------------------------------------------------------------------

Kimmi Maskot Bohemia

Born: 24.3.2003

Colour: Yellow

image 

image

Výstavní ocenění/SHOWS:
Český šampion, 4x CAC (vždy na speciální výstavě pražských krysaříků), Res. CAC (mezinárodní výstava Mladá Boleslav)

Bonitace/BONITATION:
Milovice 12.9.2004 - chovný - výška 22 cm, váha 1,80 kg, měkké ucho, chybí 2x P1, žlutá barva
- bonitační kód: 22/1,80/2/A1/F1/CH2

Průkaz původu/PEDIGREE

EMÝLEK z Jeřic

Český šampion, Slovenský šamp. krásy, 5x BOB, CAJC

černožlutý
23.0 cm

Dasty Dantana

Výborný
černožlutý

 Cik od Dvou čápů  Ch. Austin Královnin skvost
 Butti z Hrádku Kunratic
 Emilka z Cukru  Haris z Hvězdičky
 Henny z Martínkova chovu
Azalka z Jeřic

 Optim.Junior, Primus Jun. 2x CAJC
černožlutá

 Bucefal z Vyšehradského podhradí  Haris z Hvězdičky
 Olinka z Martínkova chovu
 Elinka z Milíčova lesa  Bojínek ze Včelí zahrady CS
 Bára z Vacmaru
AMÁLKA
od Horského potoka

Výborná

Žlutá
21.0 cm

Dasty Dantana

Výborný
černožlutý

 Cik od Dvou čápů  Austin Královnin skvost
 Butti z Hrádku Kunratic
 Emilka z Cukru  Haris z Hvězdičky
 Henny z Martínkova chovu
Ajka Chilíkův odkaz

Žlutá

 Flíček z Milíčova lesa  Haris z Hvězdičky
 Barka z Milíčova lesa
 Miki Modrý syenit  Eri Modrý syenit
 Besie Modrý syenit
 
 
 

ERNIČKA Čekanka - 22.5.2000 - 5.5. 2010

Jsem dcera Bejbinky a Emyška, podobná více taťkovi. Jsem provokatérek, kdo mi nepadne do oka, tomu nic nedaruju, viď Julie! Nejraději mám paniččino "podtričko", tzn. že hrozně ráda zalézám pod trička naší paničky a hřeji se na jejich prsou. Prý hadice jedna, říkají o mně. Prostě, jsem paniččin závislák.

Čas letí a  já jsem letos oslavila své osmé narozeniny a odchovala tedy svoje poslední štěňátko, krásného a miloučkého syna Filípka. Teď si budu užívat zaslouženého odpočinku v naší rodině. Jen tak mezi námi, mě to rozmnožování nikdy moc nebavilo. To tak se nechat pomuchlat, proběhnout se po zahradě, povalovat se na sluníčku...Teď budu mít zlaté časy. Přeci jenom ten důchodový věk je k něčemu dobrý.

Ernička nás opustila 5.5.2010, náhle a bez očekávání. Bylo to hrozné, najít ji jakoby spící. Přece ještě nebyl čas jejího odchodu. Hlavou prolétávají vzpomínky na krásných 10 let s ní prožitých, na její štěňátka... Přeci jenom - byla víc moje, vybrala si mě,  nejšťastnější, když mi mohla vlézt pod tričko a spát na mých prsou. Snad ani neuměla zlobit. Možná je to pro někoho nepředstavitelné, ale i v tom psím chumlu strašně chybí, její místo je prázdné, v srdci i vedle mě.

Odchovy: Vrhy - G, CH, L, O, Q, W, Z, B, F

--------------------------------------------------------------------------

Ernicka Cekanka

Born: 22.5.2000

Colour: Black and Tan

Litters: G, CH, L, O, Q, W, Z, B, F

Výstavní ocenění/SHOWS:
Vítěz třídy mladých, vždy výborná

Bonitace/BONITATION:
Chovná - výška 21,5 cm, plnochrupá

Průkaz původu/PEDIGREE  
EMÝLEK z Jeřic

Český šapion, Slovenský šamp. krásy, 5x BOB, CAJC

černožlutý

Dasty Dantana

Výborný
černožlutý

 Cik od Dvou čápů  Ch. Austin Královnin skvost
 Butti z Hrádku Kunratic
 Emilka z Cukru  Haris z Hvězdičky
 Henny z Martínkova chovu
Azalka z Jeřic

 Optim.Junior, Primus Jun. 2x CAJC
černožlutá

 Bucefal z Vyšehradského podhradí  Haris z Hvězdičky
 Olinka z Martínkova chovu
 Elinka z Milíčova lesa  Bojínek ze Včelí zahrady CS
 Bára z Vacmaru
BAZALKA z Jeřic

Vítěz třídy

černožlutá

Akim z Mokerských struh

Národní vítěz, 2x CAC
černožlutý

 Drobeček od Třetího jezu  Dajánek ze Včelí zahrady
 Airi z Hrádku Kunratic
 Amálka Pražský rarášek  Haris z Hvězdičky
 Dajána Černý ranch
Elinka z Milíčova lesa

Res. CAC, Oblastní vítěz
černožlutý

 Bojínek ze Včelí zahrady CS  Fipo z Martínkova chovu
 Ejka Odkaz středověku CS
 Bára z Vamaru  Cézar z Nadějné vyhlídky
 Barborka Akinom

 

 

JULINKA Čekanka - 22.4.2003 - 3.11.2011

Jmenuji se Julinka a jsem vytouženým štěňátkem naší paničky, což si plně uvědomuji. Jsem stále miloučká a hodňoučká, ale s přibývajícím věkem mám  averzi na některé baby od nás ze smečky , zvlášť na naši nerudnou babu šéfovou. Tu až budu moc jednou pořádně kousnout, to se mi uleví. Jsem skvělá máma a dětičky si užívám do poslední chvilečky, co tu jsou a když mi je prodají všechny, strašně moc dlouho smutním. To mám po mojí mamince Barušce. S manželem Atýskem dávám překrásné děti, všichni mi je moc závidí. 

Julinka už také nebude mít štěňátka, viditelně jí mateřství už nebaví.

.

Je-li láska nesmrtelná, věřím, že se po své smrti setkáme se všemi pejsky svého života už kvůli moři lásky,
                     která náš společný život provázela.
                     3.11. nás opustila Julinka Čekanka, vytoužená holčička ze spojení Bejbinka a Yuki z Vyšehradského podhradí,
                      Porazila ji rakovina. Můžeme se jen utěšovat, že ji už nic nebolí.
                      JULINKO, BUDEŠ TU NA VŽDY S NÁMI. DĚKUJEME TI ZA VŠE KRÁSNÉ, CO JSI NÁM DALA A NEBYLO TO MÁLO.

Odchovy: Vrhy - P, S, Y, C, K

 ----------------------------------------------------------------

Julinka Cekanka

Born: 22.4.2003

 

Colour: Black and Tan.

Litters: P, S, Y, C, K, T

 

 Výstavní ocenění/SHOWS:
V1,Vítěz třídy mladých
Bonitace/BONITATION:
Chovná - 23 cm, neúplně pigmentovaný nos, chybí I
- bonitační kód: 23/2,6/1/A1/D2,8/CH1/N2

Průkaz původu/PEDIGREE

 

YUKI
z Vyšehradského podhradí

 

Český šampion, Krajský vítěz,
Vítěz třídy

černožlutý

Cid z Hrádku Kunratic

2x CAC, Res. CAC
černožlutý

 Haris z Hvězdičky  Ch. Austin Královnin skvost
 Alfa z Hvězdičky
 Dinka z Milíčova lesa  Bodie Palu
 Barka z Milíčova lesa
Ida Černý ranch

černožlutá

 Bucefal z Vyšehradského podhradí  Haris z Hvězdičky
 Olinka z Martínkova chovu
 Jenny Odkaz středověku

 

 Gerdi Odkaz středověku CS
 Anni Odkaz středověku CS
Baruška Čekanka

CAJC SR
Výborná

černožlutá

Dasty Dantana

Výborný
černožlutý

 Cik od Dvou čápů  Ch. Austin Královnin skvost
 Butti z Hrádku Kunratic
 Emilka z Cukru  Haris z Hvězdičky
 Henny z Martínkova chovu
Bazalka z Jeřic

Vítěz třídy
černožlutý

 Akim z Mokerských struh  Drobeček od Třetího jezu
 Amálka Pražský rarášek
 Elinka z Milíčova lesa  Bojínek ze Včelí zahrady
 Bára z Vacmaru